Tilbake til alle rapporter

Flere gatelys på strekningen er mørke

Rapportert i kategorien Gatelys av Jann Slettebakk 20:59, lør. 17 oktober 2020

Sendt til Sande og Statens vegvesen region midt mindre enn et minutt senere

Gatelysene i Skredestrand ved 336, 346 etc. er mørke. Antar at det er strømtilførselen som har sviktet siden mange lys er mørke. Vennligst se på problemet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?