Tilbake til alle rapporter

Lysstolpe nr 4 i Soldatveien, Lyser av og til

Rapportert i kategorien Gatelys av Asbjørn Abrahamsen 21:05, søndag 18 oktober 2020

Sendt til Sør-Varanger og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelyse tenner sammen med andre gatelys, men etter en stund slokkes den, kommer på, slokkes for deretter og forblir mørk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter