Tilbake til alle rapporter

Gatelys er borte

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 19:19, tirsdag 20 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Lyngdal mindre enn et minutt senere

Gatelys v/Lyngdal jakt og fiskesenter i Larsenkrysset ble kjørt ned for 1-2 år siden, det må komme på plass nå!! Det er mye trafikk og gående i krysset. Kan vel bruke av de uvirksomme langs Rosfjordveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 19:39, tirsdag 17 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter