Tilbake til alle rapporter

Asfalt er ødelagt i nordre hjørnet ved Stemsrudvegen.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lars Stemsrud 06:57, ons. 21 oktober 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 2 minutter senere

Må fylles opp med litt grus og 2m2 asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:50, ons. 18 november 2020

  • Tiden går.

    Sendt inn av Lars Stemsrud 08:50, ons. 18 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:33, ons. 16 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:22, onsdag 13 januar 2021

  • Statens vegvesen har ikke gjort noe.

    Sendt inn av Lars Stemsrud 10:22, onsdag 13 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter