Tilbake til alle rapporter

Ødelagt pære i gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Marte-eriksen@hotmail.com 19:36, man. 26 oktober 2020

Sendt til Ringerike og Statens vegvesen region sør 4 minutter senere

Ikke lys i gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:07, fre. 27 november 2020

  • Det må være noe feil med lampen og ikke pæren, mener det var lys i den en dag igjen før det igjen er helt mørkt.

    Sendt inn av Marte-eriksen@hotmail.com 15:07, fre. 27 november 2020

  • Manglende brøyting

    Sendt inn av Marte Eriksen 19:15, man. 14 desember 2020

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter