Tilbake til alle rapporter

To lys mangler i undergangen under Trondheimsvegen ved Råholt Amfi

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Borgenvik 18:53, torsdag 29 oktober 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det mangler to lys i undergangen under Trondheimsvegen ved Råholt amfi. Dette er en viktig skolevei for mange av barna som skal til Bønsmoen barneskole. Det er også mye glass etter knuste flasker i dette område.

Området trenger vesentlig bedre belysning.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Jeg måtte til slutt ringe inn for å få problemet løst, men når jeg først gjorde det, gikk det bare et par dager også var det ordnet. Jeg har sendt inn en tilsvarende melding på en annen nærliggende undergang, men her har det ikke skjedd noe enda.

    Sendt inn av Jan Borgenvik 12:13, fredag 27 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter