Tilbake til alle rapporter

Oversvømmet gangvei ved nedbør og snøsmelting

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av eivind_jacobsen@icloud.com 11:24, man. 2 november 2020

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Hvorfor vedlikeholdes ikke denne gangveien? Her oversvømmes det hver gang det regner. Full av jord etter avrenning osv. Er det ingen som følger med?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Noe har blitt gjort hvertfall. Bare noen soper/ spyler gangveien for sand/ grus og jord nå så blir det bra

    Publisert anonymt 17:28, tir. 17 november 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:20, man. 30 november 2020

  • Det er fortsatt ikke feid/ spylt reint. Selve problemet med overvann er jo løst, men det hjelper ikke. Rart det skal ta så lang tid

    Sendt inn av eivind_jacobsen@icloud.com 13:20, man. 30 november 2020

  • Er greit nok nå. Men det er for slapt av fylkeskommunen å ikke ta tak i slike ting. Sover de ansatte?

    Publisert anonymt 13:32, søn. 6 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter