Tilbake til alle rapporter

Store hull i overgang mellom asfalt og grus

Rapportert i kategorien Hull i vei av Erik Hegvold 09:51, lør. 7 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Klæbu 4 minutter senere

Disse hullene er en gjenganger. Fører til at bilister kjører på utsiden eller feil side av veien. Dårlig drenining fører til at vannet samler seg her. Hele gata burde for lengst vert renover og asfaltert!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter