Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler på turveg ved Kvednatunet

Rapportert i kategorien Gatelys av Ingrid Landro 09:22, tir. 10 november 2020

Sendt til Fjell og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Gatelys mangler på turveg ved Kvednatunet. Iflg. kart fra BKK er det ikke driftsavtale med BKK på dette strekket.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:04, tir. 8 desember 2020

  • Greit å rapportere det, men venter på at det skal bli fikset.

    Sendt inn av Ingrid Landro 10:04, tir. 8 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:19, tirsdag 5 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter