Tilbake til alle rapporter

Alle lysene i undergangen er gått.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jan Borgenvik 20:50, ons. 11 november 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Alle lysene i undergangen under Trondheimsveien er gått.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:32, man. 14 desember 2020

  • At problemet ikke blir løst, ganske håpløst egentlig.

    Sendt inn av Jan Borgenvik 17:32, man. 14 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:41, tirsdag 12 januar 2021

  • Problemet er enda ikke løst, ganske håpløst at dette ikke kan ordnes. Antagelig vil dagene bli så lyse at det ikke er nødvendig å fikse dette før neste høst...

    Sendt inn av Jan Borgenvik 08:41, tirsdag 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter