Tilbake til alle rapporter

Høy fart hos bilister, mange barn i området

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Teresa Tverås 10:09, tor. 12 november 2020

Sendt til Bamble og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Vi har store problemer med at folk kjører fort fort i Solveigsvei ved Sundby. Har personlig opplevd å nesten bli påkjørt da jeg og min datter gikk hjem fra barnehagen. Dette har vart i flere år og nå krever vi at noe gjøres. Vi vil ha fartsdumper og skilt med barn leker.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter