Tilbake til alle rapporter

Mange mørke gatelys i hele Olderfjord. Farlig å ferdes til fots i bygda.

Rapportert i kategorien Gatelys av Dag-Rune Lind 08:38, man. 16 november 2020

Sendt til Porsanger og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Ha ikke vert vedlikehold på gatelys på flere år!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:17, tir. 15 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:04, tirsdag 12 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter