Tilbake til alle rapporter

Buss-skur forsvant og har ikke kommet tilbake.?

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 18:20, man. 16 november 2020

Sendt til Songdalen 5 minutter senere

Jeg sykler daglig forbi buss-stoppet helt vest i Farvannet rett før avkjøringen til RV 461. Jeg synes litt synd på VGS-elevene som står ute i all slags vær og nå ikke lenger kan søke ly i buss-skuret slik de kunne inntil i sommer. Jeg synes de fortjener å få buss-skuret opp igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nå ser jeg at det er på plass igjen. Bra!

    Sendt inn av Terje Imeland 21:57, søn. 29 november 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter