Tilbake til alle rapporter

Hull midt i vegen, med skarpe kanter og mye løs stein rundt.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Marianne Westbye Westbye Moe 10:06, lør. 21 november 2020

Sendt til Trysil og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

I løpet av de siste ukene har det dukket opp mange hull lang 215 fra Sandvik og helt til Jordet. Like før 50-sonen på veg østover mot Slettås er hullene midt i vegen og det er mye løs grus rundt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Marianne Westbye Westbye Moe 10:23, lør. 19 desember 2020, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter