Tilbake til alle rapporter

Manglende lys i lyktestolpe

Rapportert i kategorien Gatelys av Steve 20:16, ons. 25 november 2020

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Ingen lys

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:40, ons. 23 desember 2020

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:12, onsdag 20 januar 2021

  • Enda flere lys i gata er U/S

    Sendt inn av Steve 21:12, onsdag 20 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:31, onsdag 17 februar 2021

  • Ingenting er løst

    Sendt inn av Steve 21:31, onsdag 17 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:00, onsdag 17 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:24, onsdag 14 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter