Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys i Kongefjellveien og i Furutoppen

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:22, tor. 26 november 2020

Sendt til Mandal og Statens vegvesen region sør 3 minutter senere

Kongefjellveien er helt mørklagt fra bunnen av bakken/krysset v/ Drareima og opp til Tjernstubbenkrysset. Furutoppen er og mørklagt. Her går mange skolebarn om morgenen, så dette på fikses ASAP. Gatelysene har vært ute av drift i minst 1 uke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?