Tilbake til alle rapporter

Gatelys langs riksvegen slår seg ikkje på.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:51, søn. 6 desember 2020

Sendt til Balestrand og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Gatelysa langs riksvegen slår seg ikkje på... Heilt mørkt... Treng å få det fiksa so fort som mogleg. Har vore mørkt i 2 veker no...

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysa ved riksvegen på Nessane slår seg ikkje på. Har vore slik lenge nok no.

    Sendt inn av Liv Sande 15:43, tir. 8 desember 2020

  • Gatelys ute av drift fylkesveg 55, 6994 Nessane

    Publisert anonymt 21:21, mandag 11 januar 2021

  • Veglyset på riksveg 55 forbi Nessane er framleis ute av drift. På denne strekninga er det busstopp som skuleborna brukar kvar dag og det er difor svært viktig at vegen er opplyst.

    Sendt inn av Gunnvor Linde 11:57, mandag 18 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter