Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten lys

Rapportert i kategorien Gatelys av Frode Pettersen 16:36, tir. 8 desember 2020

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det har ikke vært lys fra gatelyset på over ett år - lyspære må trolig skiftes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:29, onsdag 6 januar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:31, torsdag 4 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter