Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke i Skolevegen og Sentrumsgata

Rapportert i kategorien Gatelys av Vidar Tuer 19:36, fre. 18 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

Gatelys virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble ordnet etter jul

    Sendt inn av Vidar Tuer 09:10, lørdag 16 januar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter