Tilbake til alle rapporter

Skilter arbeid på vannledning ikke fjernet

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 13:32, søn. 20 desember 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Skilter etter rep av vannledning i Maurstien ikke fjernet. Det er over en uke siden arbeidet ble avsluttet. De står på skrått i veiskulderen og bør snarest fjernes.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:05, mandag 18 januar 2021

  • Ingen evne eller vilje til å forstå at disse skiltene ikke skal stå i krysset Maurstien- Korsvollbråtan. Skiltene ble satt opp ifbm lekkasje på vannledning med graving i Maurstien 10. Lekkasjen er reparert og maskinene er fjernet for lenge siden.

    Publisert anonymt 21:05, mandag 18 januar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter