Tilbake til alle rapporter

Dype hull tvers over veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 10:57, tir. 22 desember 2020

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Etter veiarbeid for litt siden har det blitt dypere og dypere hull. Det er ikke asfaltert etter jobben som ble gjort.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:25, tirsdag 19 januar 2021

  • Det tok sin tid, ble løst halvveis flere ganger og etter mange purringer ble det løst på en bedre måte

    Publisert anonymt 11:59, tirsdag 16 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter