Tilbake til alle rapporter

Dype hjulspor og hull

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:28, lør. 26 desember 2020

Sendt til Statens vegvesen region sør og Kongsberg 2 minutter senere

Det er svært dype hjulspor og hull i og rundt rundkjøringen i krysset Myntbrua/Gomsrudveien. Ekstremt ubehagelig for både passasjerer, dyr og last på bil og tilhenger.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det har fortsatt ikke skjedd noen verdens ting med asfalt i denne rundkjøringen.

    Publisert anonymt 19:59, tirsdag 15 juni 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter