Tilbake til alle rapporter

4 mørke gatelys i Anevegen og gangveg v/Molde Høgskole

Rapportert i kategorien Gatelys av Olav Arne Vatne 12:31, tirsdag 5 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Molde 4 minutter senere

Det er 4 lyktestolper som er mørke i Anevegen v/Høgskolen i Molde. 3 stoler ved Anevegen nr 6 og 8 (begge sider av vegen), samt på gangvegen som går videre mot Kvam. Dette lyspunktet står ved Trafostasjonen som står mellom gangvegen og Høgskolebygget.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Olav Arne Vatne 13:20, tirsdag 2 februar 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter