Tilbake til alle rapporter

Gatelyset her virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Trond Enberget 16:45, tirsdag 5 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 4 minutter senere

Gatelyset har ikke virket her på veldig lenge

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:23, tirsdag 2 februar 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:15, tirsdag 2 mars 2021

  • Fortsatt stup mørkt i lampa her

    Sendt inn av Trond Enberget 19:15, tirsdag 2 mars 2021

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:26, tirsdag 30 mars 2021

  • Der skjer ingen ting

    Sendt inn av Trond Enberget 19:26, tirsdag 30 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter