Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 16:20, mandag 11 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Tingvoll 5 minutter senere

Gatelys ute av drift mellom Stabbursvikvegen 6 og Kvisvikvegen 468 rett ved saga ved Stabbursvikvegen 6.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:18, torsdag 11 februar 2021

  • Ingenting skjer.

    Publisert anonymt 23:18, torsdag 11 februar 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter