Tilbake til alle rapporter

Hull i veibanen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 22:39, torsdag 21 januar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Store dype hull i veibanen ved busstopp, hovedsakelig i retning mot Stasjonsveien. Fare for skader på biler, observerer at biler kjører ut i motsatt kjørefelt for å unngå hull og skaper farlige situasjoner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter