Tilbake til alle rapporter

Dårlig strødde gangfelt, umulig å gå.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 13:03, lørdag 23 januar 2021

Sendt til Eidsvoll og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Det er utrolige dårlig steødd på gangveier og det er ren is.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:21, lørdag 20 mars 2021

  • Kommunen har ikke gjort noen ting. Endte med at isen smelta til våren

    Publisert anonymt 14:21, lørdag 20 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter