Tilbake til alle rapporter

Mangel på gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Joachim Lafton 18:28, tirsdag 26 januar 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 2 minutter senere

Denne delen av neptunveien mangler gatelys. Da det går mange mennesker her og i tillegg kjører mange veldig fort. Det er bare ett tidsspørsmål før det skjer en ulykke.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter