Tilbake til alle rapporter

3 gatelys i området deffekt

Rapportert i kategorien Gatelys av Magnus Fugelsnes 07:20, onsdag 3 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Flere gatelys i området virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:37, fredag 5 mars 2021

  • 1 gatelys i omagata deffekt 2 gatelys i dalvikveien deffekt

    Sendt inn av Magnus Fugelsnes 16:37, fredag 5 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter