Tilbake til alle rapporter

Dårlig lys vei kryss og kryssende skiløype.

Rapportert i kategorien Gatelys av Laksefjord IL v/Arnkjell Bøgeberg 12:13, fredag 19 februar 2021

Sendt til Lebesby og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Dårlig belysning. Fare for påkjørsel i veikryss fotgjengere og kryssende skiløpere på offentlig lysløype.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:53, onsdag 24 mars 2021

  • Førstegang avvik påpekt for 1 år siden. Har også tilbudt ny lysarmatur som LAksefjord IL har liggende.

    Sendt inn av Laksefjord IL v/Arnkjell Bøgeberg 13:53, onsdag 24 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter