Tilbake til alle rapporter

Store hull i veibanen mellom trafikklysene i kvarvingsdalen. Og 2 store i veibanen retning nord midt på flata... Det er veldig dårlig vei.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 19:51, søndag 21 februar 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 4 minutter senere

Store hull i veien mellom lysreguleringen i kvarvingsdalen. Nesten ikke kjørbart. Også store hull i veibanen midt på flaten i retning nordover... Generelt veldig dårlig vei der.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:28, søndag 21 mars 2021

  • Har fått loving på at det blir asfaltert nå før påske så da er det håp for bedring.

    Publisert anonymt 20:28, søndag 21 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter