Tilbake til alle rapporter

Livsfarlig for fotgjengere og syklister!!

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 17:37, torsdag 25 februar 2021

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

To ganger har jeg nesten blitt påkjørt i dette krysset. Krysset har et sterkt behov for å bli gjennomgått! Noen lys er nære, andre lenger unna. Noen bilførere følger det nærmeste lyset, andre de lengst unna. Det hjelper ikke med rød/grønn mann om bilførerne følger med på et annet lys med motsatt grønn/rød indikasjon.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:17, lørdag 27 mars 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter