Tilbake til alle rapporter

Ca 30cm vann

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Hector Pereira 13:21, fredag 26 februar 2021

Sendt til Grue 4 minutter senere

Drenering kummen som kommunen har montert er full og heller ikke koblet videre til vanlig avløp. Problemet har vært i mange år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Grue kommune har vært der og sett på dette, men kan ikke finne noen øyeblikkelig løsning på problemet. Kan være mulig å legge et rør fra den synkekummen som ikke virker og bort til nærmeste avløpsledning ca 100 m unna, men dette får vi ikke gjort nå både pga tele og mangel på penger.

    Sendt inn av Dag Haugen 15:40, fredag 26 februar 2021, markert som fikset

  • Hull i gata igjen, spesielt i overgangen mellom asfalt, og grus.

    Sendt inn av Per Roar Grande 08:17, fredag 2 juli 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter