Tilbake til alle rapporter

En del manglende asfalt og større strekk med svært deformert og sitt dekke. Tilstand har blitt forverret de siste årene.

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Geir 13:45, man. 8 mars 2021

Sendt til Fusa og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Stor fare for punktering. Gs vei i lite brukbar stand, spesielt ned bakken. Delvis direkte farlig i bruk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?