Tilbake til alle rapporter

Hull etter fartshump

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 22:53, lørdag 6 mars 2021

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Her er det er hull etter en fartshump om man kjører oppover veien. Hullet er også nesten rett utenfor et felles anlegg garasje. Hullet er ganske dypt og kan ødelegge dekk om man treffer det. Hullet i veien har vært der siden høsten 2020.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter