Tilbake til alle rapporter

Knekt skiltstolpe

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 21:05, tirsdag 9 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Vestre Toten 4 minutter senere

Det er en knekt skiltstolpe som ligger veltet på en midtrabatt, i krysset ut mot Nye Vestre Toten veg. Trenger å monteres på plass igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Saken er løst

    Sendt inn av Lars Otto Dahle 16:40, torsdag 25 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter