Tilbake til alle rapporter

Busstrasse ikke brøytet for tofelts vei. Ofte er buss oppe på fortau ved møtende bil. Vei skrapet, men ikke fortau. Får ikke bil inn i innkjørsel pga stor høydeforskjell til tross for avkjøring/nedsenk til eiendom

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Monika_andreassen@yahoo.no 12:24, torsdag 18 mars 2021

Sendt til Tromsø og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

To felts vei ikke brøytet adekvat til tross for busstrase. For høy innkjøring til eiendom.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Monika_andreassen@yahoo.no 21:41, torsdag 15 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter