Tilbake til alle rapporter

.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Johnny Andersen 17:12, torsdag 18 mars 2021

Sendt til Øygarden og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

. Hele veien fra kryss hovedveg og ned til kryss (grønnhaugsvegen) må asfalteres det er prøvd lapper flere ganger, men holder ikke..dette er en skolevei barna sykkler/løpehjul til fra skolen, her må noe gjøres før noen blir skadet da det er mange hull/dårlig asfalt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Johnny Andersen 07:40, fredag 16 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter