Tilbake til alle rapporter

Veien er veldig hullete. Blir værre for hver dag som går.

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 17:14, torsdag 18 mars 2021

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Dårlig drenering av vei (manglende grøft, sol ligger inne på fiks gata mi) og vår gjør at veien er veldig hullete. Hullene blir større og dypere for hver dag som går.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det ble kjørt veihøvel for å fjerne de værste hullene. Dette er dessverre kun en midlertidig fiks siden de underliggende problemene ikke er ordnet.

    Publisert anonymt 21:10, torsdag 15 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter