Tilbake til alle rapporter

Strømledning henger ned i bakken

Rapportert anonymt 12:10, mandag 22 mars 2021

Sendt til Kongsvinger og Hedmark 4 minutter senere

Det er en strømledning fra stolpene som henger ned i bakken, ser ut som det er ganske lang distanse det gjelder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut som problemet er fikset, men nå mangler gatelys på samme strekning

    Publisert anonymt 05:42, tirsdag 23 mars 2021

  • Alt i orden igjen :-)

    Publisert anonymt 23:07, tirsdag 23 mars 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter