Tilbake til alle rapporter

Hullete og dårlig asfalt nederst i Thaulowbakken

Rapportert i kategorien Gater/Veier av erlend.holthe@gmail.com 11:35, tor. 25 mars 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Trondheim 4 minutter senere

Det er mange hull, ujevnt veidekke etter husbygging nederst i thaulowbakken

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet.

Oppdateringer

  • Dette ble fikset i 2021

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 01:14, man. 17 oktober 2022

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Informasjon din vik kun bli brukt i samsvar med vår personvernerklæring.

Neste: Fortell oss om deg selv

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Din oppdatering

Fortell oss om deg selv

Har du et FiksGataMi-passord?