Tilbake til alle rapporter

Eksponerte strømkabler, fare for strømgjennomgang

Rapportert anonymt 13:14, torsdag 25 mars 2021

Sendt til Buskerud og Drammen mindre enn et minutt senere

Tavle er såpass skadet at kapsling er borte, og kabelavslutningene/sikringslistene er fullt eksponert. Skapet er montert +0 på gateplan og er tilgjengelig for både barn og dyr. Fare for strømgjennomgang og alvorlige skader.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 15:22, torsdag 22 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter