Tilbake til alle rapporter

Stort hull fylt med stor grus. Blitt dypt hull. Fare for dekk/hjulskader

Rapportert i kategorien Hull i vei av Laila Hoelstad 20:19, søndag 28 mars 2021

Sendt til Arendal og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Hullet har vært her i et par måneder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:09, søndag 25 april 2021

  • Mangler asfalt. Hullet er fylt med stein.

    Sendt inn av Laila Hoelstad 21:09, søndag 25 april 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter