Tilbake til alle rapporter

Mangler bussholdeplass skilt her

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 22:04, fredag 9 april 2021

Sendt til Svelvik mindre enn et minutt senere

Her mangler det bussstopp skilt dette har hvert borte lenge og bør rettes opp i da mange går av og på bussen her pga av barnehage rett ved siden av

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 06:23, lørdag 8 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter