Tilbake til alle rapporter

Manglende trapetrinn

Rapportert i kategorien Hull i vei av Linnea Dammen 22:14, søndag 11 april 2021

Sendt til Bærum og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Et av trinnene har løsnet. Forøvrig bør delen av trappa oppført i treverk rehabilitetes grunnet morkne og ødelagte trinn og rekkverk

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Det løse trinnet er reparert, men resten av trappen, delen i tre, er i dårlig forfatning

    Sendt inn av Linnea Dammen 22:27, søndag 9 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter