Tilbake til alle rapporter

Stort og dypt hull midt på veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:06, man. 12 april 2021

Sendt til Bardu og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Vært et stort hull i flere uker som bare blir større og større rett utenfor Skytebaneadmen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset dagen etter

    State changed to: Løst

    Publisert anonymt 07:59, ons. 5 mai 2021

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Your information will only be used in accordance with our privacy policy

Next: Tell us about you

eller No personal details will be stored, and you will not receive updates about this report.

Your update

Tell us about you

Har du et FiksGataMi-passord?