Tilbake til alle rapporter

Kumlokk som stikker mange cm over vegbanen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Geir Kittelsrud 12:48, onsdag 14 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region øst og Jevnaker 1 minutt senere

Kumlokk som stikker mange cm over vegbanen. Medfører at snøbrøyter drar med seg kumlokket når de brøyter og må stoppe og legge det på plass igjen. Kan også gjøre skade på biler som kjører over det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter