Tilbake til alle rapporter

Stort hull i veien. Rett ved parkeringsplassen til huset. Stor tungtransporttrafikk gjør at vann, sand og grus spruter oppetter bilene og forårsaker skade.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Robert Wean 15:05, onsdag 14 april 2021

Sendt til Statens vegvesen region midt og Frøya 4 minutter senere

Det har vært hull i flere år nå. Det klattes på med oljegrus 1 - 2 ganger i året, men den holder i en liten måned pga all tungtransporten som går forbi huset.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette var en genial måte å få løst problemet på.

    Sendt inn av Robert Wean 10:17, fredag 14 mai 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter