Tilbake til alle rapporter

Nedsunket asfalt etter gravearbeid

Rapportert i kategorien Hull i vei av Lena Bogen 19:17, onsdag 14 april 2021

Sendt til Moss og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Hullet er i utkjøringen til Vålerveien, og er dermed vanskelig å unngå å kjøre ned i, da utkjøringen har blitt smalere etter at fortau/P- plass ble laget. Hullet har sunket mere og mere siden det ble utført gravearbeid på plassen for noen år tilbake.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter