Tilbake til alle rapporter

Hull i gangvei

Rapportert i kategorien Hull i vei av eivind_jacobsen@icloud.com 10:53, mandag 19 april 2021

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 2 minutter senere

Hull i gangvei som ikke blir lappet. Potensielt farlig for syklister etc.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Er hvertfall gjort et midlertidig tiltak med frest asfalt. Merkelig at dette ikke fanges opp av vegeieren? Stått sånn siden i fjor

    Sendt inn av eivind_jacobsen@icloud.com 21:42, tirsdag 20 april 2021, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter